Giritli 3.5 Milyon Yıllık Mamut

Posted on


Mamut

1904 yılında Girit’te Dorothea Bate tarafından bir diş fosili bulundu. Evrimci bilim adamları her zaman olduğu gibi bu fosili de hemen evrime bir kanıt olarak göstermeye çalıştılar. Hiçbir inceleme yapmadan bu diş fosilinin fillerin atasına ait olduğunu iddia ettiler. Böyle ciddi bir iddiayı ortaya atmakta bu kadar cesaret göstermelerinin sebebi bellidir. Dünya çapında evrim teorisinin tüm devletler tarafından resmi politika olarak kabul edilmesi. Bir bilim adamı çıkıp da “bu fosil fillerin atasına aittir” dedikten sonra artık kim çıkıp buna itiraz edebilirdi.

Nitekim yıllarca bu fosil, fillerin atası olarak tanıtıldı. Ta ki, Londra Doğa Tarihi Müzesi paleontologları Victoria Herridge ve Adrian Lister, bu fosilin 3.5 milyon yıl yaşında bir mamuta ait olduğunu ortaya çıkarana kadar. Diş üzerinde yapılan genetik analizler, bu mamutun yavru bir fil boyutunda olduğunu ortaya koydu. Ancak evrimciler bu aşamada da hemen devreye girdiler.

Bu bilim sahtekarlığını örtbas edebilmek için yeni bir yalana başvurdular. Bu kez de bu mamutların ada ortamında yiyeceklerin kısıtlı olmasından dolayı cüceleştiğini, bunun sözde evrimsel bir tepki olduğunu ileri sürdüler. Bu tamamen bilim dışı bir iddiadır. Çünkü hiçbir canlı türü iyi beslenemediği için evrim geçirmez. Sağlıksız nesiller ortaya çıkabilir ama bu canlılar evrim geçirerek tür değiştirmezler. Gen havuzunda bir değişiklik asla olmaz. Mamutlar yine mamut, koyunlar yine koyun, kaplumbağalar yine kaplumbağa olur.

Evrimcileri bir oyundan bir başka oyuna geçmek yerine samimiyete davet ediyorum. Kendileri de bu bilimsel kuralları çok net olarak bilmelerine ragmen “halk anlamaz” mantığıyla zeminde müthiş bir evrim propogandası yapmaya çalışmaktadırlar. Ancak unutmamalıdır ki, bu yalan iddialarından dolayı her seferinde kamuoyu nezdinde küçük düşmektedirler.

Advertisements

Bir Yorum Yaz/Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s