Evrimcilerden bir itiraf daha geldi!…

Posted on


dmanisi georgia human fossilEvrimcilerin itiraflarının ardı arkası kesilmiyor çünkü incelenen her yeni fosil evrimin geçersizliğini bir kez daha ispatlıyor. Bu kez incelenen fosil bir insana ait, 1.8 milyon yıllık ve çok iyi korunmuş bir kafatası. Bu kafatasının özelliği, bugüne kadar farklı dönemlerde bulunmuş kafataslarının her birinden özellikler taşıması. Evrimciler bu kafatası fosilini hayali şemalarına uyduramadılar ve nihayet itiraf ettiler: “İnsan farklı türlerden evrimleşmedi.” BBC’ye konuşan Zürih Antropoloji Enstitüsünden Christoph Zollikofer, milyonlarca yıllık tüm kafatası fosillerini değerlendirerek bakın ne diyor: “Tek bir global insan türü var.” Yani bugüne kadar evrimcilerin iddia ettiklerinin aksine insan, çeşitli türlere/türlerden evrimleşerek bugünkü şeklini almadı. 
Bu bilimsel bulguya hala direnmekte ısrar eden bir evrimcinin itiraz gerekçesi de hayli komik. Aşağıdaki cümleleri sarf eden kişi George Washington Üniversitesi paleoantropoloğu Bernad Wood. Şimdi bir bilim insanının evrimi savunmak adına kendini nasıl küçük duruma düşürdüğünü görün. Bugüne kadar bulunan insan kafatasları arasında hiçbir fark olmadığını dolayısıyla evrimleşme olmadığını itiraf eden bilim insanlarına diyor ki: “Bir otoparkta duran Mercedes ve Chrysler birbirine çok benzeyebilir ancak bu araçların motorlarında, iç aksamlarında çok farklılıklar vardır.” Evet her aracın farklılıkları vardır, insanlar da birbirinden çok farklıdır. Her ırkın kendine has göz, diş, kafatası ve daha pekçok farklı yapısı vardır ama sonuçta hepsi birer ruh sahibi İNSANDIR. 
Bugüne kadar evrimciler buldukları kafataslarının büyüklüklerine, diş yapısına, kemik uzunluğuna vs. göre sahte bir evrim şeması yaptılar. Ama yer altından çıkarılan fosillerin sayısı arttıkça sahtekarlıkları gün yüzüne çıktı. Çünkü bulunan fosillerin hepsi farklı insan ırklarına aitti ve iddia ettikleri gibi ilkelden gelişmişe doğru ilerleyen bir evrim şemasına hiçbiri uymadı. Dikkat ederseniz son yıllarda yeni fosillere ait evrim haberlerinin çoğu, “Bu fosil, evrim şemasını biraz daha geriye götürdü” şeklindedir. Neden? Çünkü fosillerde yapılan bilimsel incelemeler, evrimcilerin iddia ettiği gibi yeryüzünde basitten gelişmişe doğru bir canlılık oluşumunun olmadığını gösteriyor. Bulunan her fosil, tam kompleks özelliklere sahip olduğu için evrimciler her seferinde özür dileyerek şemayı yeniden düzenlemeye çalışıyorlar. Sonuçta varılan nokta şu ki bugüne kadar çıkarılan en eski fosillerle, bu canlıların günümüzde yaşayan örnekleri birebir aynı. Evrimleşmeye dair hiçbir iz, kanıt yok. İncelenen bu yeni insan kafatası da 1.8 milyon yıllık ve günümüz insanın kafatasıyla aynı özelliklere sahip. Evrimciler için artık yolun sonu göründü.
Advertisements

One thought on “Evrimcilerden bir itiraf daha geldi!…

    murdort4 said:
    October 20, 2013 at 11:22 am

    Reblogged this on murdort.

Bir Yorum Yaz/Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s